Başarı Hikayesi ; FedEx Nasıl Kuruldu?

Geçenlerde okuduğum bir başarı hikayesini paylaşmak istiyorum. Bir çoğumuz amerikan filmlerinden dizilerinden ismini sıkça gördüğümüz FedEx (Federal Express) olarak bilinen bu firmayı başarılı bir o kadarda sabır gerektiren bir hikayesi var.   1944 yılında ABD Miѕѕiѕѕipi eyaletinde doğan Frederick Smith. Erken yaşta babasını kaybetmiş, kendiѕi de küçük yaşta kemik hаstаlığınа yakalanmıştır. Yale Üniversitesine gittiği zaman,… Read More »

SEO 2015 ?

Hazır 2014 bitiyor bişeYler yazalım geleceğe dair. SEO artık e ticaret siteleri için değil sitesine ziyaretçi almak isteyen herkesin yaptırmak istediği yada öğrenmek istediği adeta ihtiyaç haline gelmiştir. Ancak seo sektöründe yıllar geçse dahi toplumumuz tarafından bu işi yanlış tanımlayanlar var. Tabiki böyle düşünülmesini sebebi başlıca bu işi birilerine yaptırmak yapan kişinin ‘backlink’ alımı yapıp seoyu… Read More »

Category: SEO

Tekrar Merhaba Galaksi

Merhaba ; En az 15 defa bu siteye wordpress kurdum 50 defa tema değiştirdim. Sürekli bir çok kez datayı sildim kafama göre bir çokl şey yaptım bende çok sıkıldım. Artık karar verdim bu bloğu şu hale getirdim ana sayfayı bir şekilde ayarladım,bu blog da kafam estikçe yazılar paylaşıp belki bir gence yardımım olur diye açtım.… Read More »